3000Watt - 80Liter RVS Industrie Stof & Waterzuiger Autostop - 3 motoren IZ3003W

SPIZ3003W
    Levertijd:1-3 dagen
Bestel
  • Beschrijving
  • Meer
  • Specificaties

Robuuste 3000Watt vloeistofzuiger met 3 zeer krachtige 1000Watt motors. De motor is voorzien van een AUTO-stop sensor, die ervoor zorgt dat als de ketel vol is met vloeistof en de vlotter de motor afsluit, dat na 12 seconden de motoren van de zuiger automatisch wordt uitgeschakeld. De zuiger is weer in te schakelen als de ketel geleegd is. Het frame is zeer kwalitatief uitgevoerd van zwaar uitgevoerde materialen. Tevens is er ook een stangenset en een 5 meter slang met 38mm inwendige diameter meegeleverd, zodat u de zuiger ook als een normale stof of waterzuiger kunt gebruiken. Geschikt voor het zuigen van normaal stof, water en alle niet zuurhoudende vloeistoffen.

Als alle drie de motoren aanstaan, dan heeft de machine een zuigkracht van 106 Ltr. per seconde. Ideaal om water, slijpsel, slurrie etc.. snel mee op te zuigen.

De RVS container  is makkelijk te legen door hem om te kiepen of door hem leeg te laten lopen dmv de afvoerslang. Standaard uitgebreid accessoires pakket aanwezig. Voorzien van zéér degelijk metalen frame met rubberen wielen, om beschadigingen te voorkomen.

Optioneel is de zuiger uit te rusten met een HEPA filter.

De long-life zak dient verwijdert te worden als men vloeistoffen zoals schoon en vuilwater gaat opzuigen.

Wordt er vervuild water opgezogen wat vrij komt bij watergevoed slijpen, polijsten of boren, dan dient de zuiger uitgerust te worden met het GELE Anti foam Filter. Dit anti foam filter zorgt ervoor dat er minimaal schuim ontstaat in de tank wat de vlotter kan vervuilen.

Dit artikel word bij aankoop enkel verstuurt op een pallet naar bedrijven. Opsturen naar particulieren is niet mogelijk.

Wilt een particulier dit artikel aanschaffen, dan kan dat door het artikel af te halen in onze showroom te Lelystad.

Let op! Gebruik enkel de ketel kantelfunctie, wanneer de tank niet voller is dan 30%. Laat eerst de tank leeglopen dmv de aftapslang die aan de tank gemonteerd is.

Reinig dagelijks de vlotter. Een schone vlotter zorgt ervoor dat er geen water in de motor kan worden gezogen. Schade aan de motor door stof of water (wat te wijten is aan niet tijdig vervangen van de filters of slecht onderhoud aan de vlotter) valt niet onder enige garantie! Niet geschikt voor bouw of steenstof.

Wordt er vervuild water opgezogen wat vrijkomt bij watergevoed slijpen, polijsten of boren, dan dient de zuiger uitgerust te worden met het GELE Anti foam Filter. Dit anti foam filter zorgt ervoor dat er minimaal schuim ontstaat in de tank, wat de vlotter kan vervuilen.

Producten voorzien met een zuigwisser aan de achterzijde geven GEEN streeploos resultaat en zijn enkel voor het grof opzuigen van grote hoeveelheden water.  De wisser aan de achterzijde is voor het opzuigen van grote hoeveelheden vocht en zal tot 80& 90% van het vocht opzuigen, de overige 10-20% zal met de steel en wisser droog gezogen moeten worden.
Het nabehandelen van de vloer met een boenmachine en reinigingspad zorgt voor een optimale streeploze afwerking.

Model:

SPIZ3003W

Vermogen: 3000Watt - 230Volt
Tankinhoud: 80 liter
Toepassing: nat & droog
Geluidsniveau: 77 dB (a)
Slang lengte: 2,8 meter
Slang: 38mm
Airflow: 106 l/sec
Onderdruk: 250 mbar
Tank diameter: 440mm
Lengte snoer: 7 meter
Water bestendig: niet loog/ zuurbestendig
Afmeting: 70 x 40 x 100cm
Gerelateerde Producten