De SPAS5001 plafond boorstatief voor diamantboormachines is de ultieme oplossing voor professionele aannemers, installatiebedrijven en doe-het-zelvers die op zoek zijn naar stabiliteit, precisie en efficiëntie bij plafondboringen tot Ø170 mm. Dit boorstatief is vervaardigd uit geanodiseerd aluminium en roestvrij staal, waardoor het zowel lichtgewicht als extreem duurzaam is. Dankzij de zuiger- en veerbalans is het boorstatief eenvoudig verticaal en horizontaal instelbaar, zonder dat uitlijnen telkens opnieuw nodig is.
Belangrijkste Kenmerken
•Maximale boorcapaciteit: Ø170 mm
•Inclusief wateropvangset voor stofvrij en koelend boren
•60 mm aansluitadapter past op de meeste gangbare merken diamantboormachines
•Geanodiseerd staal en aluminium onderdelen voor optimale corrosiebestendigheid
•Zuiger- en veerbalans voor moeiteloze positionering
•Snelspanbevestiging voor razendsnelle wisseling van boor en machine
Wat wordt meegeleverd?
•Plafond boorstatief SPAS5001
•Wateropvangset met flexibele slang
•60 mm aansluitadapter
Toepassingen en Voordelen
Dit boorstatief is ideaal voor het boren in beton, metselwerk en steenachtig materiaal. Dankzij de geïntegreerde wateropvangset blijft uw werkplek schoon en koel, wat de levensduur van uw diamantboor verlengt. De universele aansluitadapter zorgt voor een snelle en veilige montage op vrijwel elke diamantboormachine.
Let op! Gebruik ten alle tijde een slagankerset om het statief stevig te verankeren aan de vloer of betonnen wand, om zodoende het statief stevig en stabiel af te stellen met de vier hoekbouten. Door het statief te verankeren voorkomt u lichaamlijk letsel en schade aan de lagers, keerringen, motor, tandwielen, diamantboren, het statief etc.
Gebruik kwalitatieve diamantboren die scherp en geschikt zijn om in het bewuste materiaal te boren. Botte of slechte kwaliteit boren overbelasten de machine. Lees voor gebruik goed de handleiding door. Gebruik de machine maximaal 30 minuten achter elkaar en laat dan de machine onbelast nadraaien om te koelen voor zeker vier minuten alvorens u weer verder gaat met de werkzaamheden. Herhaal dit tijdens gebruik iedere keer als het motorhuis en de tandwielkop heet worden. Wanneer een machine intensief gebruikt wordt en warm is, dient de gebruiker de machine minimaal 2 minuten direct na gebruik stationair onbelast na te laten draaien om niet de motor te beschadigen door de nastraal hitte van de spoel. Schade aan de motor door het niet goed nakoelen van de machine of overbelasting valt bij ieder merk niet onder de fabrieksgarantie! Dit is een standaard machine gebruiksregel die geld voor ieder merk machine die intensief gebruikt wordt. Blaas dagelijks de motor door met droge lucht en reinig alle bewegende delen. Goed onderhoud aan uw machine is noodzakelijk!